Dziś jest piątek, 19 kwiecień 2024. Imieniny: Adolfa, Tymona

Warsztaty muzyczno - liturgiczne Moryń 2018

2018-05-06
Warsztaty muzyczno - liturgiczne Moryń 2018
W dniach 11 -13 maja br. nasza parafia i działający przy naszej parafii chór SANCTUS oraz Zespół Szkół w Moryniu organizują warsztaty muzyczno - liturgiczne. Zajęcia poprowadzą wybitni kompozytorzy i dyrygenci młodego pokolenia: Paweł Bębenek, Hubert Kowalski i Piotr Pałka. Zapraszamy wszytskich, którzy chcą podnieść swój warsztat wokalny oraz instrumentalny. W programie m.in. próby w głosach, techniki śpiewania, rozczytywanie nut. Zwieńczeniem warsztatów będzie wspólny koncert, który odbędzie się podczas mszy św. 13 maja o godz. 12.00. Zapraszamy do udziału w warsztatach oraz na koncert. Zapisy dla uczestników warsztatów na stronie FB: warsztaty muzyczno - liturgiczne Moryń 2018. Wydarzenie dofinansowano ze środków powiatu gryfińskiego.