Dziś jest piątek, 19 kwiecień 2024. Imieniny: Adolfa, Tymona

Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę Wielkiego Postu

Przeżywając II niedzielę Wielkiego Postu w duchu adoracyjnym, prośmy o łaskę uzdrowienia wewnętrznego i przemiany ludzkich serc oraz o pokój dla świata.

• W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 12:00 w Moryniu odbędzie się zebranie z rodzi-cami dzieci komunijnych. Serdecznie zapraszamy.

• Z pewnym wyprzedzeniem informujemy o rekolekcjach wielkopostnych, które odbędą się w naszej parafii od przyszłej niedzieli (III Wielkiego Postu) i potrwają do środy włącznie. Poprowadzi je ks. Krzysztof Kontek – proboszcz z Krzęcina. Program podamy za tydzień, będzie dostępny również na stronie internetowej parafii.

• W środę (8 marca) obchodzić będziemy Dzień Kobiet. Pamiętajmy o niewiastach nieu-stannie, nie tylko z okazji ich święta, okazujmy życzliwość i wsparcie.

• W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć.
- Karolina Danelska, zam. w Moryniu i Rafał Paszko, zam. w Mieszkowicach.