Dziś jest sobota, 20 kwiecień 2024. Imieniny: Agnieszki, Czesława

Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę Wielkiego Postu

Rozpoczynamy dzisiaj Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Krzysztof Kontek – proboszcz z Krzęcina.

Serdecznie witamy ks. Krzysztofa w naszej wspólnocie parafialnej i zawierzamy ten czas Duchowi Świętemu.

• Program rekolekcji przedstawia się następująco.
Niedziela (12.03.) - Nauka rekolekcyjna na wszystkich Mszach św. za wyjątkiem Dolska i DPS Moryń

Poniedziałek * wtorek * środa (13.03. – 15.03.) – Msze św. z nauką rekolekcyjną
Moryń - godz. 10.00 i 18.00
DPS Moryń - godz. 11:30
Dolsko - godz. 15:00
Przyjezierze - godz. 16:00
Gądno - godz. 17:00

Spowiedź św. pół godziny przed eucharystią. W kościele parafialnym w razie potrzeby także po jej zakończeniu.
Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.

• Informujemy, że wzorem ubiegłego roku w kościele parafialnym w Moryniu wystawione będzie Misterium Męki Pańskiej. Zapraszamy serdecznie mieszkańców Morynia i okolicznych miejscowości 1 lub 5 kwietnia na godz. 19:00. Niech to misterium pomoże nam głębiej wniknąć w tajemnicę Triduum Paschalnego.

• Od przyszłej niedzieli rozprowadzać będziemy w naszych kościołach wielkanocne świece Caritas.

• W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć.
- Karolina Danelska, zam. w Moryniu i Rafał Paszko, zam. w Mieszkowicach.