Dziś jest czwartek, 1 październik 2020. Imieniny: Danuty, Remigiusza

Zmiany personalne w parafii

2019-08-18
Zmiana wikariusza i proboszcza parafii.
Z dniem 24 sierpnia br. kończy posługę duszpasterską w naszej parafii ks. Paweł Obst, który od tego dnia będzie wikariuszem parafii pw. Św. Rafała Kalinowskiego w Nowogardzie, skąd w jego miejsce przybędzie nowy wikariusz naszej parafii ks. Łukasz Śliz.

Z dniem 1 września kończy swoja 13-letnią posługę duszpastesrką w naszej parafii ks. kan. Marian Augustyn, który od tego dnia będzie proboszczem parafii pw. Nawiedzenia NMP w Szczecinie Dąbiu. W jego miejsce przybędzie dotychczasowy proboszcz parafii pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Cychrach ks. Sławomir Pawlak.

Otoczmy serdeczną modlitwą byłych i nowych kapłanów - duszpasterzy naszej parafii.