Dziś jest poniedziałek, 6 maj 2024. Imieniny: Judyty, Juranda

Ogłoszenia duszpasterskie na X niedzielę zwykłą

Trwa oktawa Bożego Ciała. Każdego dnia podczas nabożeństwa czerwcowego odbywa się procesja eucharystyczna wokół kościoła

Na zakończenie oktawy w czwartek poświęcimy wianki kwiatów i ziół prosząc o obfitość tegorocznych plonów.

• Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za udział w Uroczystości Bożego Ciała i za przygotowanie poszczególnych ołtarzy. Jednostce OSP Moryń dziękujemy za zabezpiecze-nie trasy procesji a wspólnocie Rycerzy Kolumba za prowadzenie kapłanów z Najświętszym Sakramentem.

• W piątek 16 czerwca przeżywać będziemy Uroczystość NSPJ. Tego dnia Msze św. sprawo-wane będą w kościele parafialnym o godz. 10:00 i 18:00.

• W sobotę (17 czerwca) na boisku „orlik”, przy supermarkecie DINO, rozgrywany będzie od godz. 10:00 turniej piłkarski ministrantów. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej dru-żynie.