Dziś jest środa, 24 kwiecień 2024. Imieniny: Aleksandra, Horacego

Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę zwykłą

W dniu dzisiejszym o godz. 17:00 w kościele w Dolsku odbędzie się „Koncert kolęd i pa-storałek”.

Wystąpią znani i lubiani artyści naszego regionu oraz zaproszeni goście. Będzie również sposobność do wspólnego kolędowania w tym wyjątkowym i zabytkowym wnę-trzu. Serdecznie zapraszamy.

• W najbliższą środę (18 stycznia) rozpoczniemy w Kościele Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan, zakończony świętem Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

• 18 stycznia w środę przypada 1 rocz. śmierci ks. Kanonika Tadeusza Marszelewskiego. Pamiętajmy o długoletnim proboszczu naszej parafii w modlitwie wdzięczności.

• W sobotę (21 stycznia) obchodzić będziemy Dzień Babci a w niedzielę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach i życzeniach.

• W naszej wspólnocie trwa wizyta duszpasterska – kolęda. Plan odwiedzin na bieżący ty-dzień przedstawia się następująco:
16.01. poniedziałek ul. Wierzbowa, ul. Jesionowa, ul. Jeziorna,
ul. Akacjowa, ul. Żeglarska

17.01. wtorek ul. Lipowa, ul. Parkowa (obydwaj kapłani z dwóch stron)
(wyjątkowo od godz. 15:00)

18.01. środa ul. Rynkowa (obydwaj kapłani z dwóch stron)

19.01. czwartek ul. Kościuszki, Plac Wolności (rozpoczęcie od dołu ul. Kościuszki)
ul. Żeromskiego (rozpoczęcie od bramy miejskiej)

20.01. piątek ul. Chopina, ul. Szkolna

21.01. sobota Gądno (obydwaj kapłani z dwóch stron)

22.01. niedziela – kolędy nie będzie