Dziś jest piątek, 26 kwiecień 2024. Imieniny: Marzeny, Klaudiusza

Ogłoszenia duszpasterskie na VII niedzielę wielkanocną - Wniebowstąpienie Pańskie

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W naszej wspólnocie jest to jednocześnie dzień odpustu parafialnego.

• Uroczysta suma odpustowa będzie sprawowana tego dnia o godz. 14:00. Przewodniczył jej będzie i Słowo Boży wygłosi proboszcz z parafii w Klępiczu - ks. Krzysztof Conder. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynnej.

• Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:00 w kościele parafialnym odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci rocznicowych. Serdecznie zapraszamy.

• 31 maja br. o godz. 18:00 w kościele parafialnym, młodzież naszej parafii przyjmie z rąk ks. biskupa Bronisława Biernackiego sakrament bierzmowania. Młodzież i ich rodziny polecamy naszym modlitwom.

• Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych; w kościele parafialnym codziennie o godz. 17:30, w kościołach filialnych o dogodnej porze, albo też odmówmy litanię loretańską w zaciszu naszych domostw.