Dziś jest czwartek, 9 maj 2024. Imieniny: Grzegorza, Bożydara

Ogłoszenia duszpasterskie na V niedzielę Wielkiego Postu

Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową Męki Pańskiej rozpoczynającą obchody Wielkiego Tygodnia.

To już ostatni czas, by przystąpić do sakramentu pojednani i przygoto-wać serca na spotkanie ze zmartwychwstałym Jezusem.

• Dobrym przygotowaniem do przeżycia Triduum Paschalnego będzie Misterium Męki Pańskiej wystawiane w naszym kościele parafialnym już po raz trzeci. Zapraszamy w sobotę (23 marca) na godz. 19:00 oraz w Wielką Środę (27 marca) również na 19:00.

• W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 w kościele parafialnym odbędzie się zebranie rodziców dzieci komunijnych. Serdecznie zapraszamy.

• We wtorek przypada uroczystość św. Józefa – oblubieńca NMP, dzień szczególnej modlitwy za mężczyzn.

• W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć; Dawid Gluth i Maja Choruży zam. w Szczecinie lecz pochodzący z Morynia.