Dziś jest poniedziałek, 6 maj 2024. Imieniny: Judyty, Juranda

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX niedzielę zwykłą

Dzisiejszej niedzieli we wspólnocie Kościoła przeżywamy Dzień Misyjny. Naszą modlitwą oraz ofiarami złożonymi na tacę pragniemy wesprzeć Papieskie Dzieła Misyjne.

• Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone ubiegłej niedzieli na rzecz Funduszu Stypendial-nego Fundacji Nowego Tysiąclecia. Zebraną kwotę w wysokości 1505 zł. przekazaliśmy już na konto fundacji. Serdecznie dziękujemy.

• W sobotę przeżywać będziemy święto świętych Apostołów: Szymona i Judy Tadeusza. W tym dniu pragniemy pamiętać o † ks. kan. Tadeuszu Marszelewskim, wypraszając za wstawiennictwem św. patrona daru Bożego miłosierdzia i wiecznej służby w Królestwie Niebieski. Msza św. w int. † ks. kan. Tadeusza sprawowana będzie w przyszłą niedzielę o godz. 18:00. Po Mszy św. zapraszamy serdecznie na koncert muzyki klasycznej po-święcony pamięci ks. kanonika. Rozpocznie się on bezpośrednio po zakończeniu Euchary-stii.

• W piątek o godz. 16:00 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie młodzieżowe. Serdecz-nie zapraszamy.

• Przy wyjściu z Kościoła wyłożone zostały karty wypominkowe. Po wypisaniu imion zmar-łych, których polecać będziemy miłosierdziu Boga w miesiącu listopadzie, prosimy o skła-danie ich na tacę bądź w zakrystii.

• W nocy z soboty (28 października) na niedzielę (29 października). Nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Wskazówki zegarków przesuniemy o godzinę do tyłu tj. z 3:00 na go-dzinę 2:00.

• Dzieci obecne na Eucharystii zapraszam do zakrystii po odbiór „Ewangelii w Obrazku”.