Dziś jest sobota, 20 kwiecień 2024. Imieniny: Agnieszki, Czesława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXX niedzielę zwykłą

W dniu dzisiejszym „Niedzielą Misyjną” rozpoczynamy tydzień modlitw w int. dzieł misyjnych, które podejmuje wspólnota kościoła, niosąc Ewangelię i czyniąc miłosierdzie w najodleglejszych zakątkach świata.

• W czwartek przypada święto św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza. O godz. 18:00 modlić się będziemy o zdrowie i Boże. bł. dla ks. kanonika Tadeusza w dniu imienin. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła. Dziękować będziemy za dar świątyni, która jednoczy nas w modlitwie, ale jeszcze bardziej za dar wspólnoty, za ten żywy Kościół, który my wszyscy tworzymy.

• W tym tygodniu ostanie już nabożeństwa różańcowe. Serdecznie zapraszamy do modlitwy … może oda się nam zaprosić do niej współmałżonka albo nawet całą rodzinę?!

• W przedsionku kościoła wyłożone są karty wypominkowe. Po wypisaniu imion naszych zmarłych prosimy składać je na tacę bądź w zakrystii, w kościele w którym pragniemy by były odczytane.

• Dzieci obecne w kościele zapraszam do zakrystii po odbiór „Ewangelii w obrazku”.