Dziś jest czwartek, 9 maj 2024. Imieniny: Grzegorza, Bożydara

Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę Wielkiego Postu

Ojciec Święty Franciszek przyjął rezygnację arcybiskupa Andrzeja Dzięgi z posługi arcybiskupa me-tropolity szczecińsko-kamieńskiego i jednocześnie mianował administratora apostolskiego archidie-cezji szczecińsko-kamieńskiej sede vacante w osobie biskupa koszalińsko-kołobrzeskiego Zbigniewa Zielińskiego.

• W tym tygodniu przypadają pierwsze: piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania ze spo-wiedzi miesięcznej i zapraszamy na nabożeństwa i adoracje Najświętszego Sakramentu w poniedzia-łek i czwartek.

• Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Wielkiego Postu: Droga Krzyżówa – piątek po Mszy św. i Gorzkie Żale w niedzielę o 17:15.

• W najbliższą sobotę (2 marca) o godz. 19:00 w kościele parafialnym w Moryniu odbędzie się koncert Wielkopostny „Stabat Mater Dolorosa”. Wydarzeniem towarzyszącym będzie również wernisaż gra-fik Pani Barbary Chełstowskiej. Serdecznie zapraszamy.