Dziś jest sobota, 27 kwiecień 2024. Imieniny: Teofila, Zyty

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedzielę zwykłą

W piątek (1 października) rozpoczną się nabożeństwa różańcowe.

• Przez wstawiennictwo Maryi wypraszajmy obfitości łask dla naszych rodzin, wspólnoty narodowej i wszystkich potrzebujących modlitwy. W kościele parafialnym nabożeństwa różańcowe sprawowane będą codziennie o godz. 17:30 a na filiach w dogodnym dla każdej ze wspólnot czasie. Zapraszamy dorosłych a szczególnie dzieci i młodzież.

• W środę (29 września) przezywać będziemy święto Świętych Archaniołów Michał, Gabriela i Rafała a w sobotę (2 października) obchodzić będziemy wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.

• Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:00 w kościele parafialnym odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klasy III, które w maju przyszłego roku pragną przystąpić do I komunii św. Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci.

• W tym tygodniu przypadają pierwsze piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi miesięcznej.

• W dniu wczorajszym odbył się w Moryniu pogrzeb naszego parafianina Bartosza Knapa. Pomódlmy się teraz w Jego intencji wypraszając łaski Bożego miłosierdzia i zbawienia. Wieczny odpoczynek … .