Dziś jest czwartek, 25 kwiecień 2024. Imieniny: Jarosława, Marka

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII niedzielę zwykłą

We wtorek przeżywać będziemy uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła.

• W dniu tym naszymi ofiarami na tacę pragniemy wesprzeć dzieła ewangelizacyjne podejmowane przez Stolicę Apostolską.

• W sobotę przypada święto św. Tomasza Ap.

• Wczoraj w kościele pw. MB Nieustającej Pomocy w Gądnie obchodziliśmy uroczystość odpustową. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości a w szczególności Pani sołtys ? Katarzynie Kupczyk, radzie sołeckiej i licznemu gronu wolontariuszy.

• Również wczoraj odbyły się prace porządkowe w kościele filialnym w Gądnie i w jego otoczeniu. Serdecznie dziękujemy tamtejszej wspólnocie i Pani sołtys - Urszuli Fidut-Śliwińskiej

• W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

• Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym wakacje życzymy udanych wyjazdów, wiele słońca i przeżywania tego pięknego czasu w łączności z Bogiem. Z kolei gościom przybywającym do naszego miasta życzymy dobrego wypoczynku.