Ogłoszenia duszpasterskie na XXII niedzielę zwykłą

We wtorek (1 września) obchodzić będziemy 81 r. wybuchu II wojny światowej.
  • Tego dnia chcemy pamiętać o poległych obrońcach naszej Ojczyzny i wszystkich ofiarach tego dziejowego okrucieństwa. Będziemy również modlić się o pokój na świecie i pojednanie w na-szym Narodzie. Tradycyjnie tego dnia kończą się wakacje i rozpoczyna rok szkolny. Ze względu na zagrożenie Koronawirusem nie będzie Mszy św. rano, dzieci i młodzież zapraszamy na wieczorną Eucharystię o godz. 18:00. Rodziców i dzieci zapraszamy też w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12:00, podczas której poświęcimy tornistry dzieciom klas I.

• W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

• Po okresie wakacyjno-urlopowym zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi miesięcznej. Spowiadamy codziennie pół godziny przed wieczorną Eucharystią.

• W sobotnie przedpołudnie odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

• Po przerwie wakacyjnej powracamy do odprawiania Mszy św. w Przyjezierzu w każdy piątek o godz. 17:00

- Justyna Kołduńska, zam. w Gądnie i Wojciech Antoniewicz, zam. w Szczecinie.

• Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za dar serca złożony ubiegłej nie-dzieli dla poszkodowanych mieszkańców Bejrutu. Zebraną kwotę w wysokości 1286 zł. przekazałem na konto Caritas Polska. Jeszcze raz wielkie Bóg zapłać.