Dziś jest środa, 17 lipiec 2024. Imieniny: Anety, Aleksego

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha św., świętując zarazem Odpust Parafialny.


  • Uroczysta liturgia rozpocznie się o godz. 12:00. Przedłużeniem świętowania będzie festyn parafialny dla dzieci i dorosłych, który odbędzie się na terenie zielonym przy plebanii. W programie między innymi: pokaz woltyżerki konnej, strzelnica LOK, zamki dmuchane, gry i zabawy z animatorem, malowanie twarzy, konkursy strażackie, występy dzieci i młodzieży, poczęstunek przy odpustowym stole. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania.

  • W przeszłą niedzielę o godz. 11:00 w kościele parafialnym dzieci klasy IV obchodzić będą Rocznicę I Komunii świętej. Nie będzie w tym dniu sumy o godz. 12:00.

  • W poniedziałek przeżywać będziemy święto NMP Matki Kościoła a w czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego kapłana.

  • We wtorek od godz. 11:00 wolontariusze Caritas wydawać będą żywność dostarczoną w ramach Programu Operacyjnego. Zainteresowanych zapraszamy wyjątkowo do nowego magazynu usytuowanego przy ul. Kościuszki.

  • Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe, które odbywają się w kościele parafialnym codziennie, bezpośrednio po zakończeniu wieczornej Eucharystii, a w niedziele o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.