Dziś jest niedziela, 8 wrzesień 2024. Imieniny: Marii, Adrianny

Ogłoszenia duszpasterskie - XII niedziela zwykła

Dzisiejszej niedzieli obchodzimy Dzień Ojca. Wstawiennictwu św. Józefa pragniemy powie-rzać wszystkich mężów i ojców, by dla swoich bliskich byli zawsze wsparciem, a dzieciom dawali poczucie bezpieczeństwa.

• W poniedziałek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

• W sobotę przypada uroczystość Świętych Ap. Piotra i Pawła. W dniu tym w naszych modli-twach pragniemy szczególnie pamiętać o naszym wikariuszu - księdzu Piotrze.

• Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym wakacje życzymy udanych wyjazdów, niezapomnia-nych wrażeń i dobrego odpoczynku.

• W przyszłą niedzielę o godz. 18:00 w kościele parafialnym w Moryniu sprawowana będzie Msza św. w int. Wspólnoty Rycerzy Kolumba i ich rodzin. Po Eucharystii odbędzie się spo-tkanie na plebanii. Mężczyzn chcących wstąpić do wspólnoty chętnie zapraszamy.

• W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby śp. Teresy Firy i Marii Koziniec. We wtorek odbę-dą się uroczystości pogrzebowe śp. Adama Potapińskiego zam. w Chojnie. Wystawienie urny z prochami zmarłego w kościele parafialnym o godz. 11:30. Eucharystia rozpocznie się o godz. 12:00. Naszych zmarłych polećmy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek ….