Dziś jest niedziela, 28 kwiecień 2024. Imieniny: Pawła, Walerii

Dzień Jedności Liturgicznej Służby Ołtarza

2018-04-23
Dzień Jedności Liturgicznej Służby Ołtarza
W sobotę przed niedzielą Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza, 21 kwietnia 2018 r., w szczecińskim seminarium duchownym odbył się Dzień Jedności Liturgicznej Służby Ołtarza. W czasie Eucharystii, która rozpoczęła całe spotkanie, Ksiądz Biskup Henryk Wejman udzielił promocji lektorskiej i ceremoniarskiej ministrantom naszej Archidiecezji. Po uroczystej Mszy świętej każdemu z nowo promowanych został wręczony dokument potwierdzające przyjęcie promocji lektora lub ceremoniarza do posługi w parafii. Po uroczystościach miało miejsce wspólne spotkanie piknikowe na terenie seminaryjnym.
Fot. al.M.Kuligowski

Obchody w 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę w gminie Moryń - film

2018-04-21